ale315920

soft

Побродив по интернету, я нашел множество программ для работы на компьютере. Множество программ платные и просто так с инета их не скачать. Вопрос, что делать? Ответ, создать свой сайт для таких же людей как я, которые хотят найти ту или иную прогу для различной работы на компе. Представляю Вам программы которые вы можете скачать абсолютно бесплатно:

A C   F r e e w a r e 

Эта программа для работы с вашими фотографиями, может все, на выходе будут не фотки а бомба, меню работы разнообразно. Для скачивания просто кликайте на ее название.

 

C o l o r t

Программа, которая содержит в себе  экранную лупу мупу и возможность мгновенно переводить цвета под курсором в различные супер форматы.

 

2 P i c

Программа, которая открывает несколько изображений  смешивает их разнообразными способами - они могут быть равномерно наложены друг на друга, частично перекрываться, смешиваться различным образом, также можно применить огромное количество эффектов.

Несколько иконок для компа:

                                                                          

 

Немного свежей информации:

Аудіо-відео контейнери

Відеозапис складається з відеоряду, звукової доріжки (або декілька), субтитрів (можливо, декілька), текстових коментарів до неї і так далі Файл, в який зберігається відеозапис, має спеціальний формат. Окрім власне відеоряду і звукової доріжки він повинен містити службову інформацію: який формат застосований для стискування відео і звуку, так званий індекс (index, блок даних, який містить адреси розташування конкретних ділянок запису, — він використовується під час перемотування), текстові описувачі (теги, tags — назва запису, автор, інформація про авторські права і інше). Формат такого файлу називають контейнером (container).

Традиційний контейнер для відеозаписів — це AVI (Audio and Video Interleaved). Будь-яка версія Windows містить спеціальну бібліотеку (splitter або demultiplexer), яка забезпечує відтворення файлів цього формату. Якщо відео записане в іншому контейнері — не avi — те вам буде потрібна відповідна программа-splitter, після установки якої відтворювати відповідний запис можна буде будь-яким directshow-суміснім програвачем. Microsoft просуває формат контейнера для відеозаписів власної розробки: Windows Media. Такі записи зазвичай використовують метод стискування відео Windows Media Video (WMV) і Windows Media Audio (WMA) для стискування звуку. Зазвичай такі файли мають розширення asf, wmv або wm. Для відтворення таких записів потрібно встановити або спеціальний комплект декодерів, або програвач Windows Media Player версії 8 або новіше (входить в стандартну установку Windows XP).

У стандарті Mpeg–4 є опис свого контейнера: Mp4 (він же іспользуєся для HD–DVD). Цей контейнер не поступається по гнучкості контейнеру Mpeg–2: він підтримує інтерактивні елементи (меню), декілька звукових доріжок, декілька варіантів субтитрів. Поки популярність його невелика, але сьогодні його використовують все частіше. Деякі програми — наприклад, Moonlight, 3ivx і Nero Digital — забезпечують підтримку цього контейнера; вони ж встановлюють в систему Directshow splitter для цього контейнера, що дозволяє відтворювати такі записи в будь-якому Directshow–совместімом програвачі. Також користується популярністю Haali Media Splitter, що підтримує контейнери Матрьошка і Mp4.

У 6–й версії DIVX був упроваджений свій формат контейнера — DIVX Media, який дозволяє інтегрувати у відеофайли меню, декілька звукових доріжок, декілька варіантів субтитрів. Цей формат є модифікованим AVI, причому зворотна сумісність збережена: відеозапис .divx можна відтворити будь-яким програвачем за допомогою стандартного splitter’а AVI (входить в комплект будь-якої версії Windows) і декодера DIVX версії 5.2.1 — звичайно без додаткових можливостей (меню, субтитри); також в програвача має бути можливість перемикати звукові доріжки (наприклад, Windows Media Player відтворюватиме всі звукові доріжки одночасно, а Media Player Classic навіть коректно відображує мову звукових доріжок). Щоб коректно і повністю відтворювати файли у форматі DIVX Media необхідно встановити комплект DIVX Play Bundle . На сьогодні вірне відтворення таких записів забезпечують лише програвачі DIVX Player і Windows Media Player (у форумі DIVX сказане: багато програвачів доки не підтримують цей формат).

 

Полезные советы

 
1. Використовуйте ті гроші, які ви можете собі дозволити втратити
Якщо ви спекулюєте на валюті з грошима, які вам потрібні для якого-небудь сімейного проекту, наприклад для купівлі нового автомобіля, шуби для дружини, оплати навчання в коледжі дітей ви приречені на невдачу, оскільки не зможете насолодитися істиною свободою щоб прийняти тверезі торговельні рішення. Ваші засоби на спекуляцію повинні розглядатися як гроші, які ви бажаєте втратити. Ваше положення буде уважно проаналізовано, тому ви не ризикуєте втратити інші засоби або активи. Одним з ключів до успішної торгівлі є внутрішня незалежність. "Ви повинні торгувати з мінімумом чинників зовнішнього впливу, і це означає, що ваша торговельна свобода не повинна випробовувати впливи із-за боязні втратити гроші, які ви вже відклали на певну потребу", говорить один торговець. "Ринок не є ареною для "переляканих грошей".
2. Знай себе
Вам потрібний об'єктивний темперамент, здатність контролювати емоції і здійснювати торгівлю не втрачаючи при цьому сну. І хоча торговельну дисципліну можна розвинути, успішний торговець завжди відносно своїх позицій здається неемоційним. Торговці пропонують тим, хто не уміє контролювати емоції, пошукати прибуток в інших місцях. "Існує багато речей, що хвилюють, які відбуваються на ринку щодня, тому потрібний твердолобий тип відношення і здатність стояти вище за короткострокові обставини, або ви мінятимете рішення і ваше положення кожні декілька хвилин".
3. Почни з малого
Перевир свої торговельні здібності, торгуючи на папері або тестовому рахунку. Потім почніть торгувати малими лотами по 1 - 3 лоти по валюті за один раз. Початкуючі торговці повинні навчитися механіці торгівлі перш ніж почати торгувати на реальні гроші.
4. Не перестарайся
Одно правило великого пальця, полягає в тому що потрібно тримати на рахунку грошей в три рази більше, ніж необхідно для певної позиції. Зменшите свої позиції, якщо необхідно, щоб підтвердити це правило. Це правило допомагає вам уникнути торговельних рішень, заснованих на сумі грошей на вашому рахунку. Якщо ви візьмете позицію більше, ніж на вашому рахунку, вас можуть змусити ліквідовувати позицію рано, і ви зазнаєте великих збитків, яких можна було уникнути.
5. Відокремите свою торгівлю від бажання отримати прибуток
Не сподівайтеся на просування, якщо ваша торгівля грунтується на надії. Успішних спекулянт може відокремити свою торгівлю від його емоцій. "І хоча надія - велика доброчесність в інших сферах життя, вона може бути справжньою перешкодою для трейдера". Сподіваючись, що ринок обернеться в їх сторону, початкуючі спекулянти часто порушують основні торговельні правила.
6. Не формуйте нові думки під час торговельного годинника
Решите основний хід дій, потім не дозволяйте зльотам і падінням за день розладнати ваш план гри. Рішення, прийняті під час торговельного дня, засновані на русі ціни або новинах, зазвичай згубні, говорить успішний торговець. Удачливі торговці вважають за краще формулювати основну думку до відкриття ринку, потім шукають відповідний час для виконання рішення, яке було прийнято без зайвих емоцій на поточному ринку. Коли спекулянт повністю міняє свій напрям під час торговельного дня, воно може змішати його і вилитися в збитки в комісії з низького прибутку.
7. Візьміть торговельну перерву
Торговля щодня притуплює ваші судження. Один успішний торговець прокоментував: "Коли я падаю до 90% ментальної ефективності, я починаю зводити результат один до одного. Будь-яка цифра нижча - і я починаю програвати". Цей торговець бере тиждень для відпочинку кожні п'ять або шість тижнів. Якщо він був удачливий, він їде у Флоріду. Якщо ні, то залишається в Чикаго. Торговельна перерва допомагає вам поглянути на ринок абстрактно і дає вам свіжий погляд на вас і на те, як ви торгуєте наступні декілька тижнів. "Іноді ви підходите так близько до лісу, що не бачите дерев, перерва допомагає мені бачити ринкові чинники з кращої точки зору".
8. Не робіть так, як робить більшість
Успішні торговці люблять відкритий простір. Коли усім здається, що вони відкрилися надовго, вони шукають причину відкритися на короткий час. Історично публіка в основному помилялася. Успішні торговці почувають себе незручно, коли їх позиція популярна у скуповуючої публіки, особливо малих торговців. Періодично уряд робить доповіді по позиціях торговців різних розмірів і дає ключі "переповненості". Ще один ключ - це "протилежна думка". Коли більшість радих з послуг радять зайняти довгу позицію, наприклад, успішний торговець готується рушити боком щоб прийняти коротку позицію. Деякі послуги дають матеріал по положенню ринку на підставі думки багатьох консультаційних послуг. Якщо 85 % аналітиків - бики, то це вказує на ситуацію із зайвими покупками. Якщо менш ніж 25% бики, то це вказує на стан із зайвим продажем.
9. Блокуйте інші думки
Не піддайтеся впливу у вашій торгівлі тому, що говорять інші, або ви постійно змінюватимете свою думку. Після того, як ви сформували основну думку у напрямі ринку, не дозволяйте собі йти на поводі у інших. Ви можете завжди знайти кого-небудь, хто дає те, що здається логічним мисленням, щоб поміняти ваше положення. Якщо ви прислухаєтеся до зовнішньої думки, ви можете бути досвідчені змінити свою думку тільки щоб виявити пізніше, що якби ви утримали свою власну думку, ви б отримали великий прибуток.
10. Якщо не упевнені, відійдіть убік
Не вважайте, що ви повинні торгувати щодня, або навіть тримати позицію щодня. Початкуючий торговець досвідчений торгувати або утримувати позицію щодня, а це - дорога тенденція. Успішні торговці розвивають терпіння і дисципліну щоб дочекатися свого шансу. Після того, як вони відкрили позицію і почали почувати себе зручно, успішні торговці або зменшують розмір позиції, або ліквідовують її.
11. Намагайтеся уникнути ринкових ордерів
Зтавка стоп ордери на купівлю або продаж на ринку може виявити недолік дисципліни. Проте, буває таке, що коли він хоче ліквідовувати позицію негайно, тоді ринковий ордер допомагає. Ваша метою повинне стати зменшення використання ринкових ордерів, говорять торговці.
12. Торгуйте в найбільш активні місяці
У відношенні валюти почало і кінець року, середина дуже хороші, також місяці які закривають квартал.
13. Торговельна різниця між співвіднесеними товарами
Наблюдайте за "сім'ями": марка, фунт стерлінг або швейцарець. Коли ви побачите широку різницю в групі, це може бути сигналом торговельної можливості. Наприклад, якщо усі основні європейські валюти за винятком марки рухалися вгору, я б шукав би можливість продавати марку як тільки основні загалом почнуть слабшати. Також справедливо і зворотне. Торговці скуповують найсильнішу валюту в групі упродовж періоду слабкості.
14. Не торгуйте занадто багатьма валютами одночасно
Уы собі пошкодите якщо ви спробуєте знайти необхідну інформацію і "відчуття" на декількох ринках. Вчитеся знати свої ліміти, і торгуйте в межах цих лімітів. Мало хто з торговців успішно торгує як Йеной, так і маркою одночасно, оскільки вони приводяться в рух незалежними чинниками.
15. Торгуйте на різниці відкриття
Эте хороший ключ напряму ціни, особливо після основної доповіді. Розкладка при відкритті може підказати вам напрям торгівлі на день або декілька днів. Якщо ринок відкривається у велику сторону, грайте надовго. Якщо відкривається в нижню сторону, грайте коротко.
16. Торгуйте на різниці попереднього дня
Эте правило використовується багатьма успішними торговцями для вирішення коли встановити або підняти позицію. Це означає, що не можна купувати доки ціна не торгує вище за закриття попереднього дня, або не можна продавати нижче за ціну закриття попереднього дня. Послідовники "філософії ринкового моменту" використовують це правило вважаючи, що вага на ринку визначається в їх користь, коли вони чекають торгівлі щоб відірватися від торгівлі попереднього дня додавши свою позицію.
17. Торгуйте на різниці щотижневих торгів
Эте правило подібно до щоденного правила, за винятком використання при щотижневих цифрах. Коли ринок пробивається через вищу позицію тижня, це сигнал для купівлі. Коли він опускається нижче за показник попереднього дня, це сигнал продажу.
18. Торгуйте на різниці щомісячних торгів
Чїм довше період, поки ви спостерігаєте, тим більше ринковий момент за вашим рішенням. Тому розкладки щомісячних цін є ще більшим ключем до цінових тенденцій, і важливі для позиційного торговця або торговця, який стежить за межами цін. Коли ціни змінюються у бік збільшення в порівнянні з вищим щомісячним показником, це сигнал для купівлі. Коли зміна у бік пониження в порівнянні з нижчим щомісячним показником, це сигнал для продажу.
19. Побудуйте торговельну "Піраміду"
Доогда Ви додаєте позицію, не додайте більше лотів за один раз, чим число лотів у вашому первинному намірі. Допустите, що ваша первинна позиція була 2 лоти на марці. Ідеальною ситуацією була б піраміда з додаванням 1 лота, а не 10 лотів, або 5 лотів, за умови що ринок рухається у вашому напрямі. Тип торгівлі, якого ви бажаєте уникнути, - це перевернута піраміда, коли на кожне доповнення ви додаєте більш ніж ваша первинна позиція. Це небезпечна торговельна техніка, оскільки найдрібніший поворот на ринку може змести ваш прибуток по усій позиції. Ваша середня ціна ближче до ринкової ціни в ситуації з перевернутою пірамідою, що робить вас ранимими. Іншою небезпекою в піраміді є те, що ви занадто віддаєтеся меті, де вам не вистачає грошей на маржу.
20. Ніколи не ставте усю позицію на одну ціну
Если ви хочете піти довгими на 5 - 10 лотах, ви можете захотіти зробити це п'ятьма частинами по 1 лоту щоб побачити, чи рухається ринок у вашому напрямі перш ніж ви повністю поставите на марку. Успішні торговці використовують фундаментальну інформацію і різні технічні сигнали для керівництва своєю торгівлею. Але найбільш важливим ключем є діяльність ринку. Чекати ринок, щоб визначити, що первинна позиція - хороша, перш ніж поповнити цю позицію.
21. Ніколи не додайте до програшної позиції
Доак би упевнено ви себе не почували, якщо ви встановите позицію, яка показує збиток, ніколи не поповнюйте її. Це може означати, що ви не крокуєте нога в ногу з ринком. Деякі торговці не згодні з цим правилом вірячи в техніку середньої ціни.
22. Урежьте свої збитки
Доогда ринок рухається проти Вас, визнайте свою помилку ліквідувавши свою позицію. Ви можете діяти успішно якщо ви праві менш ніж по 50 % вашої торгівлі якщо урізаєте втрати і збільшуєте прибутки. Деякі успішні торговці можуть мати тільки три або чотири прибуткових трейда з десяти, оскільки за допомогою дисципліни або ордерів із стоп лоссами вони рано вибираються зі своїх помилок. Однією з найбільш частих невдач нових торговців є їх нездатність визнати, що вони не праві, на даний момент часу. А можливо що через пару днів позиція виявиться прибутковою, питання лише в тому, скільки у вас грошей на торговельному рахунку і наскільки міцні нерви.
23. Дозволь прибутку йти
Урізання ваших прибутків може бути причиною невдалих спекуляцій з товарами. Девіз "ніколи не збанкрутите, отримуючи прибуток" не застосовується до торговців валютою. Причина: ваші втрати переважуватимуть ваші прибутки, поки ви не дозволите своїм прибуткам йти далі. Звідки ви знатимете, коли знімати прибуток? Можуть допомогти деякі технічні правила по поверненню і іншим формаціям графіків. Вам не слід брати прибуток тільки із-за прибутку - потрібна причина для закриття прибуткової позиції.
24. Будьте терплячі при втраті ваших позицій
Никогда не тримаєте позицію, що втрачає, більше двох або трьох днів і ніколи не залишайте її на вихідні. Це правило використовується одним з успішних торговців як спосіб самодисципліни. І хоча звучить досить просто сказати: "Урежьте свою втрати", це досить важко навіть для досвідчених торговців, ось чому у мене є пряме правило відносно збитків. За останні два або три роки сліпо дотримуючись цього правила я заощадив дуже багато на збитках.
25. Вчитеся любити збитки
Эте правил говорить зворотне від того, що думають багато торговців. Вчитеся любити збитки тому що вони є частиною бізнесу. Коли ви придбаваєте емоційну стабільність приймаючи збиток без приниження своєї гордості, ви на шляху щоб стати успішним спекулянтом по валюті. Страх зазнати збитків необхідно видалити перш ніж ви станете хорошим торговцем.
26. Використовуйте з обережністю стоп ордери
Ордера на стоп лоссы легко дисциплінують. Вони можуть допомогти вам урізати збитки автоматично. Важливим чинником є те, що необхідно розмістити ваш стоп при розміщенні ордера. Якщо ви цього не робите, ви отримуєте спокусу дати ринку "декілька центів", тільки додаючи потенційний збиток. Але пам'ятаєте, що вам слід використовувати ордери стоп лосс з обачністю, оскільки стопи, які розміщені занадто близько можуть вивести вас з ринку із збитком дуже швидко. Ви можете стати "відрізаним" бідним розміщенням стопов.
27. Протягом місяця
Цена валюти під час місяця може бути мінливішою, тому початкуючі торговці повинні використовувати правило "поплавця".
28. Ігноруйте нормальні сезонні тенденції
Хотя ціна якої нибудь валюти історично опускається в той або інший час, потрібно не дозволяти сезонної тенденції впливати на його торгівлю. Надто багато людей намагаються торгувати на сезонних тенденціях, тому я шукаю місце щоб зробити зворотне.
29. Торгуйте різницею від нормального
Эте правило є одним з великих ключів, які деякі успішні торговці регулярно використовують. Вони торгують на різниці, відмінній від нормальної або від того, що очікується. Якщо торговці загалом вважають, що ринок спрямований вище, а цього не відбувається, то це вірних знак до продажу, особливо услід за урядовими доповідями. Я чекаю щоб ринкові торговці загалом схилилися в один бік, потім обчислюю торгівлю в протилежному напрямі.
30. Уникайте вибирати підйоми і пониження
Доогда ви йдете проти тенденції, вважаючи, що ринок або пішов вгору або вниз, ви стаєте дуже чутливими. Це може бути досить дорогим уроком, який потрібно засвоїти. Вони вважають за краще дозволити дії ринкової ціни довести, що сформовані верх або низ.
31. Купуйте новини на підвищення, продавайте факт
Если ринкові чутки йдуть про підвищення, тоді ви повинні купувати відразу після новини. Але коли новини обертаються в дійсність, тоді прийшов час продавати факт. Прикладом може служити новина про потенційне послаблення марки. Оскільки ринок має схильність утілювати новини в ринкову ціну, це правило підкаже вам купувати відразу після першої новини, потім коли марка дійсно ослабіла, продавати.
32. Ринкові бики помирають від надлишкової ваги
Зуществует старе торговельне правило на фондовому ринку яке говорить, що ринки, що йдуть вгору можуть "збанкрутіти" із-за своєї власної ваги, коли ціни підуть сильно вгору. Тому будьте особливо чутливі до знижуючих новин, якщо ви відкриті на довго.
33. Шукайте хороші співвідношення
Іщиті можливості, коли потенціал збитку малий у відношенні до потенціалу прибутку. Наприклад, якщо валюта торгується за ціною, близькою до недавніх найнижчих показників, це може означати, що довга позиція має величезний потенціал до зростання у відношенні до можливих збитків. Чи якщо вона торгується якраз вище за рівень урядової цінової підтримки, існує можливість для торгівлі з низькими рисками. Спостереження за торговельним ранжиром валюти за рік або декілька років допомагає вам мати перспективи щоб визначити співвідношення. Фундаментальна інформація ринку також допомагає у виявленні ситуації з високим співвідношенням.
34. Завжди беріть величезний прибуток
Іногда ви займаєте позицію і протягом 48 годин у вас більше прибули, чим ви коли-небудь чекали. Замість того, щоб спостерігати за ринком декілька днів щоб визначити чому прибуток прийшов так швидко "Беріть швидкий прибуток і втікайте з ринку"!
35. Вчитеся продавати коротко
Биольшинство початкуючих спекулянтів намагаються бути биками, тобто вони купують валюти, які на їх думку підуть вгору. Оскільки валюти часто падають швидше, ніж ростуть, ви можете часто заробити швидший прибуток продаючи коротко, тому добре було б вчитися торгувати короткими термінами.
36. Дійте швидко
Рынок Форекса не для тих, хто дуже повільно діє. Тому правило великого пальця - дій дуже швидко. Це не означає, що ви маєте бути імпульсивні, а що коли ваше судження говорить, що ви повинні ліквідовувати позицію, зробіть це негайно.
37. Не міняйте круто свою позицію
Доогда ваша позиція є програшною і ви вирішуєте вийти з неї, не робіть розвороту на 180 градусів. Наприклад, якщо ви грали довгими і вирішили, що ринок працює проти вас, вибирайтеся і стаєте збоку на деякий час перш ніж піти короткими. Якщо ви зміните позицію, ви будете в програші - зазнаєте збитків, коли ринок піде вниз, а потім втратите збитки, коли ринок рушить вгору.
38. Не будьте скнарою
Если ви хочете грати довгими, не ставте стоп лос ордер на 2 центи нижче за ринок в надії знайти хорошу угоду. Люди, які намагаються вижати зайве пенні з ринку часто знаходять, що ринок рухається майже до їх мети, а потім подскальзываются і падають. Тому сподіваючись на зайве пенні вони можуть віддати фунт. Коли ви думаєте, що прийшло час зробити що-небудь, зробіть це.
39. Знайте цінову тенденцію
Уы можете визначити основні цінові тенденції з використанням лінійних графіків, одного з фундаментальних інструментів успішного валютного торговця. Помилка, яку роблять спекулянти в тому, що вони намагаються купити або піти довгими, тоді як ринок все ще випробовує тенденцію вниз, або продають коротко, коли ринок рухається вгору. Якщо ви самі складете графіки валюти або підпишіться на службу графіків, це допоможе вам уникнути дорогих помилок продажу при ясній тенденції вгору і покупки при тенденції вниз.
40. Шукайте основні розриви в лініях тенденцій
Некоторые успішні торговці торгують майже виключно за цим правилом. Вони роблять графіки. Коли ціни прориваються через тенденційну лінію і торгують поза тенденційною лінією в течії двох або трьох днів, це звичайно хороший торговельний сигнал. Це порушення лінії тенденції вниз є сигналом купівлі, зворотне також справедливо для сигналу продажу, коли ламається лінія тенденції вгору. Лінії тенденції потім дають вам деяке керівництво для визначення стопов.
41. Чекайте відкату на 50% для основного ходу
Уы часто чуєте, що ринок випробовує "технічну реакцію", що означає, що після основного руху в будь-якому напрямі ринок має тенденцію відкотитися до 50% від цього руху. Наприклад, якщо йена рушила від 132 до 133 долар за йену в основному русі вгору, а потім почала зісковзувати вниз, ціна обов'язково досягне 132.50 долар за йену.
42. Використовуйте правило половини шляху при виборі спотів купить-продать
Эте означає знайти, в якому ранжирі знаходитися та або инная валюта, потім скупити на нижній половині цього ранжиру або продати на верхній половині. Це правило особливо корисно в ринку або ситуації, коли ринок торгується усередині каналу графіків.
43. Спостерігай за широтою зміни ринку
Доогда ринок рухається нижче, але дрібними кількостями щодня, це може бути сигналом для тенденції вгору. Коли ринок рухається вгору щодня, але дрібнішими кількостями, це є раннім сигналом що тенденція вниз вже десь поруч.
44. Райони згущування можуть означати підтримку або опір
Эти райони діють як бар'єри, які уповільнюють дію ціни. Коли ви чуєте як ринковий коментатор говорить, що є хороша технічна підтримка на рівні певної ціни, існує хороший шанс що він дивиться на лінійних графік, який показує старий район згущування де торгівля відбувалася по вузькому ранжиру упродовж декількох тижнів. Основні рухи ціни можуть розвинутися коли ринок виривається з торговельної області. Зазвичай чим довше ринок знаходився в торговельній області, тим довше за ціну рухається після свого виходу з нього.
45. Основні рухи часто завершуються ключовим поворотом
Долючевой поворот тенденції вгору зазвичай вказується, коли ціни досягають нових верхніх тарифів за високим обсягом, потім цінова ерозія викликає нижче закриття, ніж закриття попереднього дня. Ключовий поворот тенденції вниз є рухом в нижні показники, потім йде сильне відновлення за день із закриттям вище, ніж закриття попереднього дня. Ключовий поворот може прийти у формі дводенного повороту, коли в перший день рух йде вгору і закінчується упевнено до закриття. На другий день ринок може відкритися біля верхнього закриття попереднього дня, потім різко закритися на нижчих позиціях. Поворотний острів формується коли ціни стрибають на нові високі показники в один день, а потім на низькі наступного дня.
46. Шукайте формації голова-плечи
Доогда ви спостерігаєте за будовою графіка, який нагадує "голову і плечі", це зазвичай є знаком, що ринок перевертає. Будова "голова і плечі" не є явною ознакою, поки не з'явиться друге плече.
47. Спостерігайте за підвищенням "М" і пониженням "W"
Доогда дія ринку на ціновому графіку вказує велику "М", сигнал означає - продавати. Коли сформована "W", це є сигналом руху вгору.
48. Потрійні торговельні підвищення і пониження
Послові того як ринок мав пік другий і третій раз, це є сигналом до пониження. Зворотне є правильним також при нижніх списах.
49. Спостерігайте за об'ємом, щоб знайти ключі до цін
Доогда об'єм і ціна піднімаються разом, це є сигналом до купівлі. Коли об'єм підвищується, а ціни знижуються, це є сигналом до продажу. Але коли торговельний об'єм знижується без урахування напряму ціни, це є сигналом, що потрібно відійти убік, або чекати зворотного руху ринку.
50. Відкритий відсоток може бути хорошим натяком
Якщо відкритий відсоток підвищується при підвищенні ціни, це сигнал купівлі - особливо якщо об'єм підвищується в той же самий час. Зворотне також вірно. Якщо відкритий відсоток підвищується з нижчими цінами і хорошим об'ємом, це сигнал продажу.

 

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 
Календарь
Апрель
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua